KS Games Trinkets Çocuk ve Aile Oyunu

KSG25108 /

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT

 Listeme Ekle
Ürünü Paylaş:

Hızlıca resmi bul ve zili çal!

Her oyuncaya 3 tane aynı renkten pul verin. TRINKETS'de üç farklı oyun versiyonu bulunmaktadır. Bir oyun lideri seçin ve resimde gösterilen versiyonlardan hangisini oynayacağınıza karar verin .Eğlence başlasın!

A VERSİYONU : Bu versiyonda oyun lideri de oynayabilir. Lider her oyuncuya ön yüzleri kapalı şekilde 3 resim kartı dağıtır.En küçük oyuncu zile basar ve oyun başlar.

Oyuncular aynı anda ellerindeki kartlara bakarlar ve eşlerini oyun tablası üzerinde bulmaya çalışırlar. Bulduklarında üzerini kendi renk pullarıyla kapatmaları gerekir. Resim kartlarının üçünü de eşleştiren ilk oyuncu zile basar. Oyun durur ve diğer oyuncular resimdeki eşleştirmeyi bırakır. Eşleştirilen resimlerin doğruluğu kontrol edildikten sonra, oyuncular eşleştirdikleri resim kartlarını önlerine, eşleştiremediklerini ise torbaya gri koyar. Torbadaki resim kartları karıştırılır ve renkli pullar oyun alanından kaldırılarak sahiplerine geri verilir.

Lider her oyuncaya 3 resim kartı verir ve yeni bir tur başlar. Bir oyuncu toplam 24 resim kartı toplayınca ya da torbada hiç resim kartı kalmayınca oyun sona erer. Torbadaki resim kartları tükendiğinde en çok resim kartı olan oyuncu oyunu kazanır.

İçindekiler:
1 Oyun Tablası
372 Resim Kartı
18 Renk Pulu
1 Zil
1 Kart Torbası
1 Türkçe / İngilizce Oyun Klavuzu