Educa Oyun Connector Hayvanat Bahçesi ve Akvaryumu Ziyaret Edelim

EDU15397 /

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT

 Listeme Ekle
Ürünü Paylaş:

Hayvanları ne kadar tanıyorsunuz test edin!!

 
Connector, çocukların içinde bulundukları dünya ile ilgili şeyleri keşfetme ve öğrenmelerini sağlayacak elektronik bir soru cevap oyunudur. Her bir konu içeriği ve bunlara ilişkin resimler çocuğun yaş grubu dikkate alınarak bir eğitmen ve öğretmen grubu tarafından geliştirilmiştir.
 
Connector, soru ve cevapları birbirine bağlayan bir devre sistemine sahiptir. Çocuğun, ezberini kullanmak yerine bilgi dağarcığını kullanması için cevaplar farklı yerlerde konumlandırılmıştır.

Hayvanlar alemi ile ilgili 352 farklı soru ve cevap içerir.
5-8 yaş kullanımı için uygundur.
2 adet kalem pil ile çalışır. Piller kutuya dahil değildir.

Connector oyunu hakkında :
Resimli sayfaları kutudan çıkarın ve sayfaların altındaki küçük "noktaları" açıkta bırakın. Daha sonra istediğiniz bir sayfayı, noktalar ile sayfadaki delikler eşleşecek şekilde düzgünce yerleştirin. Sayfadaki soru-cevap eşleştirmelerini yapmaya başlayarak doğru cevapları bulmaya çalışın.
Bunu yapabilmek için okuyucuları dik pozisyonda tutarak, birini kenardaki sorulara yerleştirirken, diğer okuyucuyu ise cevabına yerleştirmeniz gerekmektedir. Doğru cevabı bulduğunuzda ışık yanacaktır. Işık yanmaz ise başka bir cevap deneyin. Soruları sıradan takip etmeniz gerekmez.
 
Birden Fazla Oyuncu İçin: yine aynı kurallar geçerli. Fakat bu kez sırayla oynamanız gerekecek. Her oyuncu, sırası geldiğinde doğru cevabı işaretler. Fakat verdiği cevap doğru değilse, sıra diğer oyuncuya geçer. Doğru cevaplar bir kağıda not edilir, sonuç olarak; en çok doğru cevap sayısına ulaşan oyuncu oyunu kazanır. 
 
PİL YERLEŞTİRME TALİMATLARI
  • Sarı elektronik modülün arkasında ki açık bölüme pil yerleştiriniz.
  • Pil bölmesinde gösterildiği gibi iki (2) adet, yeni "AA" (LR6) alkaline pil kullanınız.
  • Işık zayıf yanıyorsa veya hiç yanmıyorsa; piller bir yetişkin tarafından değiştirilmelidir.