Puzzledepo.com Hakkında


Puzzle, Puzzledepo.com'dan Alınır!

Puzzledepo, 2003 yılının Ekim ayında puzzle ve puzzle’a dair her şeye heyecan duyan bir ekip tarafından, tüm puzzleseverlere ulaşmak ve kıyısından köşesinden bu tutkuyu yaşayan herkese bu yolculukta yardımcı olmak üzere kuruldu. Türkiye’de internet üzerinden puzzle satışı yapan ilk sitelerden biri olan Puzzledepo, toplam puzzle satışıyla da sektörde lider durumdadır.

Liderliğimizin en güçlü unsurları ise hız, çeşitlilik ve güvenilirlik. Halihazırdaki organizasyonumuzla siparişlerimizin çok büyük çoğunluğunu aynı gün, stok dışındaki ürünlerimizi ise en geç 3 gün içerisinde kargoya teslim edip müşterilerimize en hızlı hizmeti verebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Hızın yanında çeşitlilik de en güçlü yönlerimizden bir tanesi olup Türkiye’de satışı yapılmakta olan bütün puzzle markaları Puzzledepo’da yer almaktadır. Ürünlerimizin tamamını imalatçı veya ithalatçı firmalardan direkt temin ediyor ve bu sayede Türkiye'ye yeni gelen ve/veya yeni imal edilen ürünleri çok büyük oranla ilk önce Puzzledepo’da puzzleseverlerle buluşturuyoruz. Satış sonrasında ise kayıp parçadan, iade değişim işlemlerine kadar memnuniyetinizin garantisi için en özverili şekilde çalışıyor ve benzersiz alışveriş deneyimi yaşatmak için uğraşıyoruz.

Bunun yanı sıra; Puzzleseverlerin her daim bir numaralı tercihi olan Puzzledepo.com, müşterilerine 6 farklı ödeme seçeneği ile alışveriş imkanı sunmakta; taksitlendirme ve indirim imkanlarıyla da en kaliteli ürünleri en avantajlı şekilde puzzle tutkunlarıyla buluşturmayı her zaman görev bilmektedir.

Bu keyifli hobinin her eve her bireye ulaşması, herkesin bu keyfi tadabilmesi arzusunda olan Puzzledepo, 500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo, üyelik, alışveriş ve yorumlardan hediye puan kazanma gibi imkanlarla puzzle deneyimize ayrı bir renk katıyor.