Yeni Üyelik ve Üyelik İşlemleri

Yeni Üyelik


Üyelik ücretli mi?

Puzzledepo'ya üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan mağazamızda dilediğiniz gibi gezebilir ve puzzle modellerini inceleyebilirsiniz.


Neden üye olmalıyım?

Benzersiz puzzle kampanyalarımızı görebilmeniz ve üyelere özel fırsatlarından yararlanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olduğunuzda ilgilendiğiniz ürünler yeniden stoklara girdiğinde otomatik olarak haberdar edilir ve üyelere özel fırsatlardan haberdar olursunuz. Üstelik üye olan herkesin paneline 1.000 "hediye puan" otomatik yüklenmektedir.

Bununla beraber yapmış olduğunuz alışverişlerden ve yorumlardan "hediye puan" kazanabilirsiniz.


Üye olmak için ne yapmalıyım?

Sitemize üye olmak için Facebook Connect'i kullanarak bir tık ile veya üye girişi sayfası üzerinden birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için "Yeni Üyelik" linkine tıklayıp gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

 

Üyelik bilgilerimi ve şifremi nasıl değiştirebilirim?

Üyelik bilgileriniz, E-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz öncelikle "Üye Girişi" linkine tıklayarak giriş yapın, sonrasında "Hesabım" linkine tıklayarak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.


Şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız; "Şifre değişikliği" sayfasında e-posta adresinizi girerek şifre değişiklik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenliğiniz için otomatik olarak yeni şifre oluşturulacak ve kayıtlı E-Posta adresinize gönderilecektir.

Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.


Üye girişi

Daha önceden sitemize üye olduysanız, üyelerimize özel kampanya ve hizmetlerimizden yararlanabilmek veya benzersiz puzzle modellerini satın almak için lütfen üye girişi yapınız.

Üye girişi yapmak için tıklayın